DIY Tatil Kartları

Meslektaşım Reiko Caron’un Noel Kartları hakkındaki son blog yazısı beni bu yıl benim için ne yapmam gerektiğini düşündürdü. Çocukken, yemek odası masasının etrafında oturduğumu hatırlayabiliyorum, anne kabartmalarını çok dikkatli bir şekilde yerleştirirken, aile tatil kartlarımızı el yaparken – ellerimi o parıltıya almak için istekli. Ve o zaman bunu düşünürsek, her zaman kendimi yapmak istedim. Bu yüzden geçen hafta içeri girdim ve işe başladım.

İlk olarak, malzemelere ihtiyacım vardı. Bu benim ilk kez olduğum için, işleri oldukça basit tuttum, bu benim için kabartma parıltısı göstermedi …

Michaels’a gittim ve bir paket boş kırmızı ve yeşil kart ve zarf aldım, birkaç tatil temalı kağıt ped ve çıkartma aldım. Zaten elimde birkaç şey vardı; Çift taraflı bant, kağıt kesici, alfabe pulları ve mürekkep.

Bu kart için, ağaç etiketini merkeze koymadan önce kartı sıralamak için kırmızı ve beyaz kağıdı kullandım.

İşte scrapbooking kağıdı kullanarak yaptığım birkaç tane daha.

“Noel Baba” ve “Noël” hecelemek için bu kartlardaki alfabe pullarını kullandım. Ayrıca nişanlım ve benim baş harflerimle tüm kartların sırtlarını monogramladım ve ben de ‘X-Mas 2011’ ekleyeceğimi düşünüyorum.

Bu kartlar için çıkartmaları kullandım ve temiz ve basit tuttum.

Küçük çocuklarınız varsa veya scrapbooking’i seviyorsanız ve tatil kartlarınıza kişisel bir dokunuş eklemek istiyorsanız bu eğlenceli bir etkinliktir. 20 karttan çok daha fazlasını yapmayı planlıyorsanız, pulları kullanmanızı ve işaretleyicilerle renklendirmenizi öneririm. Bu şekilde aynı görüntüyü çok para harcamadan yeniden kullanabilirsiniz.

Kartlarınız için çıkartma seçerken dikkatli olun, çünkü postalarsanız, bir rhinestone posta makinesinde sıkıştığı için hasar görmelerini istemezsiniz. Pulları veya düz çıkartmaları kullanmayı deneyin.

Mutlu tatiller!

Hala kurnaz mı hissediyorsunuz? Bazı DIY süslemeleri yapmayı deneyin.

Fotoğrafa katkı verenler:
1, 2, 4-6. Jessica Howey
3. Sarah Hartill

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.