Sonra: Yatak Odası Vurgu Duvarı

Kabul etmek istediğimden daha uzun süre, turkuaz bir aksan duvarı planlıyorum – önce oturma odası için ve daha sonra yatak odası için bir tane seçtim .

Renk seçimi hakkında çok ileri geri döndükten sonra, Behr’ın yoğun deniz mavisi (S-G-490) üzerinde seçtik-evet, bir devlet vardı. İdeal miktarda yeşildir, ancak yine de gerçekten de plaj gibi. Düz bir yüzey seçtik, böylece çok fazla ışık göstermeyecekti – Doğu ile uğraşan parlak bir yatak odası – ve böyle doymuş bir rengin en iyi mat görüneceğine inandım.

Başlamak için çok heyecanlıydık, fotoğraflardan önce uygun çekmeyi hatırlayamadım. Yatak odasının zengin bir kırmızı vurgu duvarı vardı, bu yüzden onu hayal gücünüze bırakacağım.

Bu, resim gerçek kırmızı duvarı (sağda) göstermez, ancak perdelerle aynı renkti, böylece neden bir güncelleme için özlem duyduğumu anlayabilirsiniz.

Neden fotoğraflardan önce çekmedik?!?! Yine de, bu ilk kattan sonra kırmızı bir parıltı görebilirsiniz. (Gerçekten sadece iki kat aldı, astarsız!) Diğer üç duvar bu rengi gardırobun üzerine boyadı – kahve olarak adlandırdı, kahverengi dedim. Her iki durumda da, aynı zamanda karanlıktı.

Et voila, tamamlanmış aksan duvarı. Gördüğünüz gibi, diğer üç duvarı mobilyalara uyacak şekilde sıcak bir beyaz boyadık. Lynda Reeves’in seçimlerinden biri, gerçekten – Cil’in antika beyaz. Teal duvarı ile mücadele etmeyecek yumuşak bir beyaz ve bir yatak odası için yeterli olacak sıcak bir ton istedik. Mükemmel. Kırmızı perdelik IKEA’dan kolay kömür silindir panjurları için değiştirildiğine dikkat edin. Sevgilim, kalan malzemeyi, valances için tek tek dörtleri kapsayacak şekilde panjurları boyutlandırmaktan kullanmak için fantastik konsepte sahipti (solda bir daha büyük bir pencere daha var). Sadece ahşabın kenarları etrafındaki malzemeyi korumak için önemli bir tabanca kullandı, daha sonra pencere çerçevesine birkaç çivi ile bağladı. O yararlı bir.

Tam olarak nasıl ortaya çıkmasından gerçekten memnunuz. Cesur, evet, bazıları için de parlak olabilir, ancak böyle renk poplarını seviyorum. İlk resim akşamları ve sabahları çekildi, böylece gün boyunca deniz mavisi değişikliklerinin tam olarak nasıl görebilirsiniz. Ayrıca, sıcak gri organik matelassé yorganımızın yanı sıra West Elm’den gelen şemalar, alanın yazlık görünmesini engelliyor. Oh, aynı zamanda benim deniz mavisi vazo üçlüm Japonya’daki dolar mağazasından – çal!

Bu vurgu duvarının arkasındaki motivasyon için önceki yayınımı okuyun. Ayrıca, editörlerimizin Sonbahar Paint Picks galerisinde çok daha güçlü renk seçeneklerine bakın.

Fotoğrafa katkı verenler:
1. Behr
2-5. Gwen McAuley

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.