Hapisterlik bir kanepeyi dönüştürmek

Yastıkları o kadar çok seviyor musunuz? Bu basit seçenek, işlevsel tutarken bu bol miktarda yastık kanepesini korumanızı sağlayacaktır. Gevşek yastıklarınız varsa, onları ortadan kaldırın ve çok sevilen atış yastıklarınızdan birkaçıyla değiştirin-sorun çözüldü!

Adım 1: Kanepenizin arka yastıklarını ortadan kaldırarak başlayın. Bu, ücretsiz alan ve katmanların yanı sıra yastık boyutlarıyla oynamak için büyük bir alan sağlayacaktır.

Adım 2: Kanepenizin derinliğine ve derinliğine bağlı olarak arka yastık (lar) ı iki veya üç daha büyük euro yastıkla değiştirin. Bu yastıkların da sağlam ve destekleyici olduğundan emin olmak isteyeceksiniz, çünkü yeni olarak hareket edecekler, çok daha fazla geriye geri atılmış minderler.

Adım 3: Katmanlamaya başlayın. Bir arka yastık temeli yerinde, katmanlama başlamanın yanı sıra daha küçük atış yastıkları ile karakter ekleyebilirsiniz. Eğlenceli bir boho-chic görünümü için, desenlerle ve renklerle oynayın veya çok daha temiz ve net bir stil için nötr ve katı yastıklar seçin.

İnternet TV segmentinde bir kanepe şekillendirme hakkında çok daha fazla bilgi edinin.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.