, TV’lerinize dijital video verilerini getirmek için pazar olarak duyurdu, işte mücadeleye katılmak için bir araç daha. WiFi donatılmış Archos TV+ aynı şekilde bir PVR’dir, böylece oynatma medya dosyalarına ek olarak TV şovlarınızın 100 saatini kaydedebilir.

“Archos TV+, içeriğe en basit kazanç erişimini ve bugün her türlü DVR’nin en gelişmiş özelliklerini sunan ilk WiFi Dijital Video Kayıt cihazıdır. Filmlerin, müzik, fotoğrafların, podcast’lerin, web videosunun, tam web’in ve geniş ekran TV’nizdeki en iyi web videosunun tadını çıkarmak. Multimedya zor bir sürücüde 250GB kadar özellik ile çok sayıda video kaydedebilir ve transfer edebilirsiniz Archos taşınabilir medya oynatıcılarınıza yüksek hızda malzeme.

TV programı kılavuzu ile tercih ettiğiniz TV şovlarının yanı sıra rutin yüksek kalitede filmleri de kaydedin

TV’nizde oynamak için Archos malzeme portalından filmleri, TV şovlarını ve müziği kablosuz olarak indirin

PC’nizden TV’nize dijital ev eğlence materyallerini yayınlayın

Web1’e sörf yapın, İnternet e -postasına erişin ve YouTube® ve Dailymotion® gibi sitelerden web videosundan memnuniyet edin

Kaydedilen TV şovlarınızı Archos Portable Media Player’ınıza senkronize edin ve House Theatre Your Where Gittiğiniz Yere Alın (sadece 10 dakikada 2 saatlik bir film senkronizasyonu)

Oynayın ve 300 Film2-A-80GB veya 250GB multimedya zor sürücü için neredeyse sınırsız içerik depolayın. ”

www.archos.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.