Eyespy247 Yeni EXT+ HD WiFi CCTV Kamera

Giriş EYSEPY247 en son CCTV kameralarını tanıttı ve bu sefer, adil göründüğünden daha fazla kısaltmaya sahip olduğu için tamamen öne çıktı. Derin bir nefes alın ve devam edin – Eyespy247ext+ CCTV kamera bir IP (10/100 Ethernet), WiFi (802.11b/g/n), HD (720p H.264, MJPEG ve MPEG4), kapalıdır / Dış (IP67), IR Night Vision (15 metre aralığı), kayıt (32GB Micro SD dahil), ses (2 yol) ve PIR / hareket / gürültü algılama sensörleri. Vay.

Bu alan istilacı şekilli güzelliklerinden birine ellerimizi kendimiz almayı bekliyoruz. Bu arada, yeni kamera için otomatik bir ev ziyaretçisi indirim oranı kodu… Kamera normalde İngiltere teslimatı dahil 269,99 £. 40 £ indirim almak için kasada “Extplus40″ kodunu kullanın.

“WiFi HD IP CCTV Şimdi bir kullanışlı bit palmiye boyutunda bir kutuda mevcuttur – IP ağı kameralarının ustaca üreticisi EYSPY247 ve ev için küçük iş güvenliği de yeni dış kablosuz HD IP’nin tanıtıldığını duyurdu. Güvenlik Kamerası – Eyespy247ext+.

Ext+ diğer tüm IP kameralardan ayıran şey, yüksek kaliteli video, yerleşik DVR, basit yapılandırma yazılımı uygulamasının yanı sıra EyeSpy247’nin güvenli bulut tabanlı kaydına ve Uyarılar platformuna özel bağlantılı bir kombinasyondur. Gerçekten hepsi bir arada bir CCTV çözümü haline getirmenin yanı sıra sınıfında eşsiz bir fiyat performansı sunuyor.

Şimdi, özel kameraların yanı sıra DVR’nin maliyetli bir kombinasyonunu satın almaya veya kablolama ile mücadele etmek için sonsuz saatler geçirmeye ve EYSEPY247EXT+ her şeyi bir kompakt kutuda zahmetsizce yaptığı gibi harcamaya gerek yok.

Üç modda yüksek anlamlı video (H.264, MJPEG ve MPEG4), uzun çeşitli kablosuz bağlantı, klipslerin uzaktan oynatılmasıyla önceden yüklenmiş 32GB mikro SD karta yerleşik kayıt, kızılcık-kırmızı gece görüşü 15 metre, 2 yöntem sesi, artı hareket, PIR ve ses tetikleyici sensörleri, küçük tip faktörüne paketlenmiş sayısız yeteneklerden sadece birkaçıdır.

Akıllı telefon görüntüleme tüm kameralarımızla tam olarak aynıdır, ancak kısaca: Erişim sağlamak için birincil yöntem özel olarak tasarlanmış mobil web sitemiz aracılığıyladır, ancak bireyler diğer 3. kutlama iPhone ve Android uygulamalarını kullanabilir ve biz de bir ” İnsanların mobil görüntülemeden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için bir akıllı telefon ‘kılavuzunda nasıl görüntülenir.

Dahası, çok sayıda IP kamerasından farklı olarak yüklemek zahmetsizdir. Tüm gözler gibi247 kameraları gibi, gözpy247’nin benzersiz konfigürasyon sistemi, BT House merkezleri ve gökyüzü, O2 ve diğerleri.

Tam boyutlu sürüm için tıklayın

Sadece 249,99 £ ‘lık bir RRP’de, Eyespy247ext+, insanların evlerine veya işletmelerini bir bilgisayardan veya akıllı telefondan herhangi bir yerde tutabilmeleri için tamamen daha ekonomik ve daha kolay bir yöntem sunuyor. ”

Amazon’dan temin edilebilir

#
Ön izleme
Ürün
Değerlendirme
Fiyat

1
CCTV Kamera Dışında Renk Gece Görüşü, Ctronics 1080p PTZ Dijital Zoom Wifi Güvenlik Kamerası …
1.741 yorum
£ 59.99
Amazon’dan Satın Al

2
WiFi dışındaki güvenlik kamerası, DeKco House CCTV Güvenlik Kamerası Ses ışıklı alarmlı, 1080p CCTV …
43 yorum
£ 39.99Amazon’dan Satın Al

3
Anran kablosuz güneş güvenlik kamerası 360 °, 1080p wifi şarj edilebilir pil CCTV kamera ev …
107 yorum
£ 84.99
Amazon’dan Satın Al

www.eyespy247.com

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Amazon Ürün Pazarlama API’sinden 2021-10-04 / Ortaklık Bağlantıları / Resimleri Üzerine Son Güncelleme

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.