Sıkışık bir yatak odasının geniş hissettirmesi

ideal olarak, bir yatak odası gevşeyen bir inzivaya çekilmelidir. Çok kötü, kısmen giyinme odası, parça çalışma alanı ve kısmi ekstra depolama alanı olma olasılığı kadar! Ve küçük bir alanda yaşarken, geniş ve düzenli hisseden bir oda oluşturmak daha da zor. Neyse ki, alanınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacak birkaç önerimiz var. Belki de o kişisel cennete sahip olabilirsiniz!

1. Bir oyuk yanılsamasını yaratmak için boya kullanın. Yüksek kontrastlı bir boya, yatağı odanın geri kalanından görsel olarak ayırır ve alanın geri kalanından çıkarılan rahat bir uyku köşesi yanılsaması yaratır.

2. GÜNCELLİĞİNİZİ bir zemin lambasıyla değiştirin. Cazibeyi aerodinamik bir görünümde görmek için minimalizme takıntılı olmanız gerekmez. Işığı kaybetmeden değerli alanı tamamen serbest bırakmak için bir zemin lambası lehine başucu masasını ve masa lambanızı atın. Şimdi parlak bir fikir var!

3. Dresser’ınızı yeniden gözden geçirin. GÜNCELENDEN KADAR MI? Başucu depolama olmadan yapamıyorsanız, şenlikçinizi gece okumanızı saklamak için bir nokta için yatağın yanına kaydırmanız yeterlidir.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.