İşe alındınız: Wise House Apprenthip tam burada CEDIA

sayesinde 10 CEDIA üyesi, bilge bir ev teknisyeni çıraklık standardı üretmek için bir grup geliştirdi. Bunun, bilge ev inovasyon endüstrisine giren nitelikli mühendislerin mevcut sıkıntısını hafifletmeye yardımcı olacağı gerçekten umuluyor.

CEDIA®, İşletme, Geliştirme ve Beceri Departmanı’nın (BIS) bilge bir ev teknisyeni çıraklık standardının ilerlemesine izin verdiğini ortaya koymaktan memnuniyet duyar. Bu Common, genç uzmanları House Innovation pazarına girmeye ve bu sektörde bir meslek kurmaya motive etmeye hazırlanıyor.

2013’ten bu yana, hükümet işveren gruplarını, Trailblazers’ı yeni çıraklık programları için ipuçlarını öne çıkarmayı memnuniyetle karşılıyor. Trailblazer grupları tipik olarak, sektörleri için bir çıraklık ortaklığı kurmanın yanı sıra toplanan 10 veya daha fazla işverenden oluşur. Ev inovasyon endüstrisine giren genç yetenekli ve nitelikli mühendislerin artan sıkıntısını tanıdıktan sonra, 10 CEDIA üyesi, CEDIA endüstrisinin ihtiyaçlarına uygun bilge bir ev teknisyeni çıraklık ortak üretmek için bir Trailblazer grubu geliştirdi.

“Bilge bir ev teknisyeni çıraklık ortaklığının ilerlemesi, sektörümüz için büyük bir adım önde.” CEDIA EMEA Eğitim Müdürü Aneta Armova-Levin’i tartışıyor. “Şu anda yetenekli ve nitelikli mühendisler sıkıntısı yaşıyoruz ve bu çabanın sektörümüze yeni insanlarda çekeceği için bunu çözeceğine inanıyoruz. Ortak mevcut olduğunda, herhangi bir piyasa işvereni çırak kiralayabilir, onu eğitim için gönderebilir ve karşılığında hükümetten fon alacaktır. ”

Çıraklık Bakanı ve Beceri Becerileri Robert Halpon şunları söyledi: “Çıraklıklar gençlere, şirketlerin başarılı olmaları için önemli becerileri edinme şansı sunuyor. İşverenlerin eline çok daha fazla yönlendirerek, çıraklıkların yüksek kalitede olmasını sağlıyoruz ve adres becerilerinin endüstri ile uğraşmasının eksikliği. Çıraklık standardlarını oluşturma yetkisine sahip oldukları ve geleceğin işgücünü oluşturmada aktif bir işlev oynaması için bilge ev teknisyeni Trailblazer Group’u tebrik ediyoruz. ”

Dolayısıyla, daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıda CEDIA Eğitim Sitesini kontrol edin.

CediaEducation.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, her gün doğrudan gelen kutunuza sunabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.