Inrom’un yeni düşük güçlü, fansız ev otomasyonu dokunmatik ekran

İngiltere merkezli firma-Inrom-X10, Z-Wave, Rako gibi birçok ortak ev otomasyon standardı destekleyen gömülü yıkama monte edilmiş 7 ″ dokunmatik düzen geliştirdi Kontroller, Uygulamalı Dijital ve UPNP, (Destek de KNX, Enocean ve Zigbee için çalışmalarda).

Fansız katı hal tasarımı bir ARM CPU kullanır ve boşta sadece 7 watt tüketir. Inrom, kullanıcı arayüzünü “net mesajlar, animasyon ve kullanıcı geri bildirimi içeren modern bir tasarım” olarak tanımlayın. İsteğe bağlı internet erişimi etkinleştirildiğinde, sistem hava akışlarını, uzaktan kumandayı (web sunucusu aracılığıyla) görüntüleyebilir, SMS mesajları gönderebilir ve RSS beslemelerini de görüntüleyebilir…

“Envigma, en sonuncuyu düşük güçlü, fansız, katı hal hesaplamada kullanan gömülü bir yazılım ve donanım hizmetidir. Kullandığımız teknoloji genellikle cep telefonu/kişisel bilgi işlem sektöründe kullanılır. Evde tek duvara monte edilmiş dokunmatik ekran bilgisayarı kurulur. Bu ince bir istemciden çok daha fazlasıdır; Dokunmatik panel, insan arayüzü, uzaktan kumanda için web sunucusu, mantık motorudur ve evlere ‘kontrol edilebilir’ cihazlara radyo/kablolu bağlantıları uygular.
Bu mimari güvenilirliği artırır, kurulumu basitleştirir ve sistem maliyetini önemli ölçüde azaltır.

Sunucu yok, çatı katında veya merdivenlerin altında gizlenmiş ek ekipman yok – her şey hareketli parça olmayan floş duvara monte edilmiş bir dokunmatik ekran cihazında uygulanır. Envigma donanımı, inanılmaz derecede düşük güç tüketimine (boşta kaldığında 7W) sahip güçlü bir 740 MIPS ARM11 işlemcisine dayanmaktadır, ancak sıvı, kullanıcı arayüzünü kullanmak için yeterli işlem gücü. Aygıt, verilen duvar kutusu kullanılarak duvara monte edilmiştir. Güç, anahtarlanmış bir mahmuza bağlanması gereken verilen PSU’dan gelir.

7 ”renkli dokunmatik ekran, hoparlör, mikrofon ve altı hotkey anahtarı cihaz kontrolleri sunar. Geleneksel bağlantı 2 x Ethernet bağlantı noktası, 1 x USB ana bilgisayar, 1 x RS – 232, 1 x RS – 485, video, ses ve ses çıkarır. İsteğe bağlı bağlantı: WLAN (WI – FI) ve – ETERNET (POE) üzerinden güç. ”

www.inrom.co.uk

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize abone olun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.