Fakro Z-Wave Kablosuz Birlikte Birlikte Yönetilen Pencere Bantları ve Kepenkleri

Fakro, Skylight tipi pencereler için bir dizi yeni Z-Wave ürününü ortaya çıkardı. Kablosuz kontroller, elektrikli bir FTP-V pivot penceresinin, bir ARF karartma silindirinin yanı sıra ARZ roller deklanşörünün çalışmasını sağlar. Pencere picot, yağmur algıladığı anda hemen pencereyi kapatan entegre bir ıslaklık sensörüne sahiptir.

“Cebit 2011’de Z-Wave İttifakı’nın bir üyesi ve Çatı Sistemi Windows’un ilerlemesinde dünyanın pazar liderlerinden biri, yeni Z-Wave Etkin Kablosuz Uygulama Çözümlerini sergileyecek. Yeni ürünler arasında elektrikli FTP-V pivot penceresi, ARF karartma silindiri körü ve Dış Arz Roller deklanşörü yer alıyor. Bireyler bu tür birlikte çalışabilir ürünleri bir ev ağına entegre edebilir ve Z-Wave denetleyicisi veya merkezi olarak konumlandırılmış duvara monte edilmiş bir anahtarla kullanımı kolay uzaktan yönetilmeden yararlanabilir.

Z-Wave, son yıllarda Kablosuz House Yönet Hizmetleri için dünya çapında pazarda önemli bir oyuncu oldu. Piyasadaki benzer teknolojilerin aksine, Z-Wave, çatı sistemi pencereleri de dahil olmak üzere çok çeşitli aletler için birlikte çalışabilirlik sağlayan açık bir protokole dayanmaktadır. ZWK ve ZWG serisi ile Fakro ve Z-Wave şimdi beş uzaktan yönetici birim sunuyor ve yeni geliştirilen pencere ve karartma çözümleri için uygun istasyonları yönetiyor. Böylece, birey her bir gadget’ı kablo olmadan hızlı bir şekilde çalıştırabilir. ZRD yağmur sensörü ve/veya ZWD rüzgar sensörü ile iletişim kuran ZWMP hava durumu yönetimi birimi de benzer şekilde bir aksesuar ünitesi olarak sunulur. ZWMA modülü, yükleyicinin potansiyel içermeyen sinyal yoluyla diğer sistemleri kullanan Z-Wave ürünlerini hızlı bir şekilde yönetmesini sağlar. Z-Wave’in açık tasarımı sayesinde, bir ev veya ev sahibinin Fakro hizmetlerini mevcut ev yönetme ağlarına entegre etmesi kolaydır.

Bu pencere her türlü çatı sistemi alanı için uygundur. Bir aktüatörün yanı sıra 12V güç kaynağı ile fabrikada donatılmıştır. Buna ek olarak, ürün, yağmur algıladığı anda hemen pencereyi kapatan entegre bir ZRD yağmur sensörüne sahiptir. Gerekirse, kişi arf z-dalgası karartma silindir körünü ve/veya önceden yüklenmiş bağlantı parçalarındaki Arz Z-Wave dış silindir deklanşörünü şekillendirebilir.

Roller körü pencerenin içine takılır ve mülk sahiplerine faydalara uymayı sağlayan özel bir malzemeden yapılmıştır: Birincisi, karartma sadece UV ışınlarını göstermekle kalmaz, ancak aynı şekilde güneş ışığını gösterir. Endişe gereksiz yere hafif olmaz. İkincisi, silindir, sıcaklık penceredeki camdan uzak tutulduğu için kış mevsiminde sıcak kaybını önler. Yan taraftaki slayt rayları, tercih edilen ayara ulaşılana kadar karartma derecesinin sabit değiştirilmesini sağlar.

Arz Z-Wave dış silindir deklanşörü, ev bireylerini yaz aylarında hoş olmayan sıcaklığa karşı korur ve aynı şekilde kış aylarında sıcak kaybını%20’ye kadar azaltır. Bu ürün pencere için, örneğin düşen dallara karşı ek güvenlik sağlar. Rulo körü de güneş enerjisi operasyonu (ARZ Solar Z-Wave) ile sunulmaktadır. ”

www.fakro.com: www.z-wave.com

Daha fazla istemek? – Bizi Facebook’ta bizim gibi Twitter’da takip edin veya RSS feed’imize kaydolun. Bu haber hikayelerini e -posta yoluyla, doğrudan gelen kutunuza her gün bile alabilirsiniz.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E -posta
Daha

Naber
Yazdır

Skype
Tumblr

Telgraf
Cep

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.