DIY Joyful Bandiary

Versailles kutu ekicimiz 4 noktalı bir demir piramit ile eşleştirilir, ancak her türlü ekici ve aynı zamanda birlikte şekilli olan kare tahliye tipi (metal, ahşap, bambu, twig) birlikte güvenli bir şekilde çalışacaktır.

Şömineyi bir çiftle kuşatın ve tatiller için süslemelerle süsleyin. (Taze tutmak için mümkün olduğunda ağacı dışarıda saklayın.) Veya, konukları karşılamak için veya arka bahçede bir odak noktası olarak önemli bir pencereden gördüm. Güçlendirme Alacakaranlıkta, bir kar serpme ile tepesinde, gelişiminiz gerçekten parlayacak.

Malzemeler ve araçlar

Ekici

Tahliye formu

Uzun süredir gereksiz yaprak dökmeyen (beyaz çam kullandık) kesimler

Orta-Gauge Çiçekçi Teli Makarası

Kümes teli

Beyaz Dış Mini Işıklar

Aşama 1

Evergreen 8 ″ -10 ″ uzunluğunda şubeleri kes. Bir çelenk yapmak için, iki dalın birkaç inçlik üst üste bindirilmesi, tüm iğneleri tam olarak aynı yönde gösteren ve dalları eklemde bir araya getirin. Kablo, yaklaşık 25 ′ uzunluğunda bir çelenk üretene kadar aynı yöntemde bunlara ekstra dallar.

Adım 2

Bir parça kümes hayvanı kablosunu bir tüpe topiary formuyla aynı yüksekliğe yuvarlayın. Tüpümüz yaklaşık 3 ″ çapın yanı sıra 4 ′ uzunluğundaydı. Tüpün etrafında mini ışıkları sıkıca örtmek için bükün. Tüpü, kablo tipi tel kullanan tüpü dik olarak askıya alın.

Aşama 3

Garland’ın kablo ucu, ondan tahliye tipinin dibine doğru işaret eden iğneler (bu, iğnelerin düz yalan değil, aynı zamanda işaret edeceğini garanti edecektir). Garland’ı formun etrafına sarın, formu tamamen örtmek için katmanları birbirine yakın tutun. Işıkları takın.

Kılavuzumuzda çok daha fazla DIY & House geliştirme kavramları alın.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.